Apie mus


Mūsų vaikams – gražiausia vaikystė!

Esame jau dešimtmetį skaičiuojantis privatus vaikų darželis pačiame Vilniaus miesto centre, įsikūręs Šermukšnių gatvėje, šalia Lukiškių aikštės.

Pagrindiniai mūsų siekiai – lavinti ir ugdyti vaikus, suteikiant galimybę tobulėti dvasiškai ir fiziškai, formuoti pagrindinius asmenybės bruožus: darbštumą, sąžiningumą, meilę žmogui, gamtai ir Tėvynei. Siekiame supažindinti vaikus su tradicijų ir papročių, dvasinių vertybių ir meno pasauliu, o taip pat stiprinti šeimų ir mūsų darželio sąveiką. Ugdant vaikus mums ypač svarbūs jų poreikiai, pomėgiai bei interesai, tad visuomet stengiamės į juos atsižvelgti, kad galėtumėm išlaikyti artimą tarpusavio ryšį.

Kad ir kaip rimtai skamba mūsų siekiai, niekada nepamirštame, jog vaikystė yra viena ir turi būti nepakartojama! Tuo rūpinasi mūsų jaunas, veržlus, kūrybiškas, nuolat tobulėjantis ir drauge su vaikais augantis bei šėlstantis kolektyvas.

Žmonės pamiršo šią tiesą, bet tu nepamiršk: tampi amžinai atsakingas už tą, ką prisijaukinai.

Antuanas de Sent Egziuperi , “Mažasis princas” mūsų komanda

Mėnulio vaikų bendrakeleiviai

Su mėnuliečiais augančios ir šėlstančios asmenybės

Pati svarbiausia ir svariausia sudedamoji mūsų darželio dalis – vaikus ugdančios asmenybės. Drauge mes kuriame jaukų ir saugų vaikų pasaulį, kuriame drąsu būti savimi – rimtu, jautriu, pašėlusiu, smalsiu ir mylinčiu!

Tad susipažinkime:

Sandra

Sandra

“Dažnai sulaukiu klausimo: kodėl vaikų darželis? Atsakymas labai paparastas: nes darželis – tai gražiausias ir įdomiausias ”gyvas organizmas”, kurį pavyko sukurti! Nuolat kintantis, augantis, besikeičiantis, pulsuojantis, nepakantus veidmainystei ir dosnus emocine grąža… Tai bene vienintelė vieta, kur kiekviena diena pilna džiaugsmingo suvokimo – auga nuostabi nauja karta.”

Miglė

Miglė

“Mėnuliete tapau, nes ėjau ten, kur veda širdis. Po kelių metų darbo su vaikais, galiu drąsiai teigti – tai yra pati geriausia sąmoningumo mokykla. Gera būti ir augti kartu, padėti vaikams pažinti, suprasti save ir juos supantį pasaulį. Smagu juokauti, krėsti kartu išdaigas ir tiesiog pasileisti plaukus!”

Agnė

Agnė

“Niekada kita diena nebus tokia pati!”

Ieva

Ieva

“Šis darbas kiekvienai dienai suteikia vis kitokių spalvų. Man svarbu, kad kiekviena diena darželyje teiktų pažinimo džiaugsmą ir žadintų teigiamas emocijas “

Marija

Marija

“Darželyje galiu kasdien išmokti naujų dalykų tiek apie save, tiek apie vaikus. Labiausiai vertinu tai, jog darželio aplinka ir vaikai man leidžia būti savimi, išlaisvinti savo vidinį vaiką bei realizuoti kūrybinius gebėjimus.”

Andrija

Andrija

“Buvimas su vaikais ir gyvas bendravimas išlaisvina ir kiekvieną dieną praturtina geromis emocijomis ir linksmais nutikimais.”

Bernadeta

Bernadeta

“Tvirtai tikiu, jog kiekviena diena turi prasidėti trimis N: Nieko Nėra Neįmanoma!!!”

Ieva

Ieva

“Dirbdama darželyje supratau, kad ne tik mes, ugdome bei padedame lavėti vaikučiams, bet ir kartu su jais mokomės pačios. Juk taip smagu išgyventi ir džiaugtis kartu su mažaisiais”.

Jurga

Jurga

“Nes tik dirbdama čia galiu jaustis savimi. Čia nėra rutinos, nuobodulio, kiekviena diena atneša kažką naujo. O didžiausias gėris – mažos rankelės, kurios kasdien tvirtai apkabina mane ir dovanoja meilę bei šilumą.”

Deimantė

Deimantė

“Man labai patinka mano darbas, nes aš taip mėgstu bendrauti su vaikais! Jie nuoširdūs, tokie skirtingi ir įdomūs! Būdama su jais pasisemiu energijos, pasijuokiu kartu su jais, galų gale daug naujo išmokstu ir patobulėju. Myliu savo darbą.”

Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.

Antuanas de Sent Egziuperi , “Mažasis princas”